2018.03.29.- Nyílt nap

NYÍLT NAP - ÚJ KICSIK FOGADÁSA

2018.03.29.

2018. március 29-én 9:30-tól érkeztek óvodánkba leendõ kiscsoportosaink a szüleikkel.

A bejáratnál a mesébõl jól ismert Mickey Egér fogadta a vendégeket.

Az érdeklõdõk az óvodánkban zajló eseményekrõl, programokról néztek meg egy zenés bemutatkozó kisfilm összeállítást. A legkisebbek közül voltak, akik még táncra is perdültek. Mickey Egértõl minden gyermek egy színes kislabdát kapott ajándékba. Ezután a szülõk gyermekikkel megtekintették a 8 csoportszobát, megismerkedtek az óvó nénikkel, akik változatos tevékenységekkel várták õket. A kicsik nagy örömmel gyurmáztak, nyuszit, pillangót készítettek, nyakláncot fûztek, az anyukák, apukák pedig felvetették kérdéseiket az óvodapedagógusoknak, tartalmas beszélgetéseket folytattak. Aki megéhezett, kedvére falatozhatott, teázhatott.

Reméljük mindenki jól érezte magát és a mi óvodánkat választja majd.