2017.10.17 - Bozsik Program

BOZSIK PROGRAM

2017.10.17.

Az idén harmadik éve csatlakoztunk a BOZSIK programhoz, melynek idei elsõ rendezvénye október 17-én délelõtt zajlott le a Volán pályán. A 40 fõre bõvült kis csapat már nagyon várta, hogy a szabadban, az igazi pályán rúghassa a labdát, illetve különféle ügyességi feladatokat végezhessen el.

Kitûzött célunk továbbra is az, hogy megszerettessük a gyermekekkel a mozgást, a szabadidõ sportot, s ennek hatására edzettebbé és egészségesebbé váljanak óvodásaink. Hisszük, hogy a mozgás nem csak sport, hanem öröm és szórakozás, egyszerre tesz jót a testnek és a léleknek. Bizonyíték erre az is, hogy a program végén már azt kérdezgették a gyerekek: „Holnap is jövünk?” Ha holnap nem is, de nemsokára újra átélhetnek egy újabb, hasonló élményt, amikor az Egyetemi Körcsarnokba látogatunk majd el, és ott szintén kergethetik a labdát!