2016.12.16 - Fényszínház

Fényszínház

Óvodánkban már hagyománnyá vált, hogy a csoportok nem csupán külön-külön, de együtt is, egy nagyszabású mûsor keretében köszöntik a karácsonyt.

2016. december 16-án az ITC Székházban került megrendezésre közös karácsonyi ünnepségünk, ahol fellépett óvodánk énekkara, valamint Miskolcon elsõ alkalommal láthattuk a Budapestrõl érkezõ Fényszínház Karácsonyi lézer show-ját.

A rendezvény nagy népszerûségnek örvendett a szülõk és gyermekek körében. A nézõtér egészét betöltötte a Belvárosi Óvoda apraja és nagyja.

A gyerekek kitörõ örömmel fogadták a látványosan kivetített, zenei aláfestéssel színesített mesebeli figurákat.

A mûsor meghittségét, karácsonyi hangulatát egy kellemes hang által elmondott Ady vers adta, valamint a telet, ünnepet idézõ lézer alakok.

Megtisztelve érezzük magunkat, hogy idén is ilyen nagy érdeklõdést tanúsítottak a Karácsonyi mûsorunk iránt a Kedves Gyerekek és Szüleik!

Reméljük még sok hasonló kedves élményben lesz részünk így együtt.