2015.11.13 - Bozsik Program

OTP Bozsik Intézményi Program

A 2015-ös tanévben óvodánk is csatlakozott az országosan meghirdetett OTP Bozsik Intézményi Programhoz.

A program célja:

-          mozgásra, sportolásra ösztönözni a gyerekeket

-          a labdajátékok, ezen belül a gyermekeket a foci megismertetése, megszerettetése

-          ügyességük, testi erejük fejlesztése

-          ráirányítani a figyelmüket az egészséges életmód kialakítására

-          fegyelemre, kitartásra, koncentrációra nevelés

-          és nem utolsó sorban a tehetséges gyermekek DVTK Utánpótlás csapatába irányítása.

Mi 3x10 gyermeket neveztünk, az 1-es, a 2-es és a 8-as csoportból. Ezen gyermekek felkészítését és városi szintû rendezvényekre kísérését Boncsér Jenõné Katika, Horváth Lászlóné Erika és Oroszné Újhelyi Katalin óvónõk vállalták.

Elsõ városi rendezvényünk a Volán pályán 2015.11.13-án, második a Sportcsarnokban 2016.01.29-én zajlott. További két rendezvény kilátásban van április és május hónapokban, melyet szintén a Volán pályára terveznek a szervezõk.

A gyerekek nagyon szeretik a focit, örömmel mennek és vesznek részt a rendezvényeken.