Óvodánk elõtti parkolás

ÓVODÁNK ELÕTTI PARKOLÁS

A Régió Park Kft. ügyvezetõ igazgatója, Stefán Csaba Úr által 2010. január 5-én adott tájékoztatás szerint az óvodánk elõtti parkolás a következõképpen alakul Miskolc Város Közgyûlésének döntése alapján:

2010. január 18-tól INTÉZMÉNYI PARKOLÓBÉRLETTEL parkolhatnak a szülõk, melyet a Régió Park (Arany J. u. 37.) irodájában vásárolhatnak meg, ára: 2.150 Ft/év.  A bérlet kiváltásához óvodalátogatási igazolás szükséges, melyet az emeleti irodában az óvodatitkártól kérhetnek.

A bérlet meghatározott idõpontokban jogosít ingyenes parkolásra, a többi idõpont díjköteles. Ingyenesen lehet parkolni: reggel 8-9 óra és délután 15.45-18.00 óra között, maximum 15 percre.  A korábban kiadott PAPÍR PARKOLÓÓRÁN a parkolás megkezdésének idõpontját be kell állítani és a szélvédõn, jól látható helyre ki kell helyezni.

Tisztelettel:

Javitásné Varga Ilona