2019.12.02 - Mikulásvonat

MIKULÁSVONAT

2019.12.02.

Óvodásaink idén is ellátogattak a lillafüredi Mesebirodalomba. A gyerekek biztonságát és kényelmét szem elõtt tartva külön busszal utaztunk a kisvonat végállomásig. Két kedves krampuszunk, már a vonatra szállás pillanatától igyekezett tréfáikkal jóhangulatot teremteni. Az utazást még kedvesebbé varázsolta  a Mikuláshoz szóló dalok éneklése. A mesebirodalomban ismét sok új mesehõssel találkozhattunk, Apró láb, Toy sztori és Hófehérke hõseivel.  Az interaktív elõadásnak köszönhetõen segíthettük a szereplõket feladataik elvégzésében. Segítségünknek köszönhetõen elérkeztünk a Mikulásházig, ahol a varázsszó kimondásával nyílt ki Mikulás kincsesládikája. A gyerekek nagy örömmel vették át csomagjaikat a kedves Mikulástól. A varázs kapun áthaladva, a harangot megkongatva búcsúztunk el a mesebirodalomtól. Szép élményekkel gazdagodva tértünk vissza az óvodába.