2019.01.16 - Bozsik Program

BOZSIK PROGRAM

Mozogva játszani, játszva mozogni!

2019.01.16-án Téli Grassroots Fesztiválon vehettünk részt a Bozik Program keretében.

A gyermekek izgalommal jöttek, hiszen tudták, hogy nem mindennapi élményben lesz részük. A sok elõkészített eszköz láttán még nagyobb lett az örömük. A körforgásos játékrendszert is megszokták már. Nem okoz problémát a saját óvó nénijüktõl való térbeli távolodás, illetve más óvodás csoportokkal való együttmûködés sem.

A 3-6 éves korú gyermekek imádják a mozgásos játékokat, ahol lehet szabadon futni, és mi igyekszünk ezt a lelkesedést kihasználni azáltal, hogy benevezzük õket ilyen és hasonló rendezvényekre. Jót játszani, jót mozogni!

A mozgásból ezen a napon sem volt hiány. Az ebéd utáni pihenésnél senkit sem kellett elaltatni, egészségesen kifáradtak mindannyian.