2018.10.17 - Bozsik Program

BOZSIK PROGRAM

2018.10.17.

Óvodánk a 2018/19-es nevelési évben ismét csatlakozott az OTP Bank Bozsik Intézményi Programjához. Nagy örömünkre szolgált, hogy több, mint duplájára bõvíthettük a benevezett gyermekek számát.

Ebben a tanévben összesen 80 gyermekkel + 8 kísérõvel vettünk részt a program munkájában, melynek célja a labdajátékok megszerettetése, a labdakezelés, a labdával való bánásmód, az ügyesség, a koncentráció képesség fejlesztése, valamint utánpótlás nevelés.

Az idei év elsõ õszi rendezvénye 2018.10.17-én került megrendezésre a Volán pályán.

Az óvodás gyermekek ritkán tapasztalják meg egy ilyen nagy volumenû tér bejárását, ezért ennek felfedezése óriási öröm számukra. Így volt ez most is. A feladatok elvégzésénél nagyon lelkesek voltak, ennek eredményeként egy igazán jót játszottak, sportoltak. A jól megérdemelt jutalommal - egy Balaton szelettel - térhettek haza.